Category Archives: Aktuality

InvEnt 2022

Dovoľujeme si Vás pozvať na pripravovaný 17. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov InvEnt 2022, ktorá sa uskutoční v dňa 15.-17.06. 2022  v Slovenských liečebných kúpeľoch Turčianske Teplice (SK).

InvEnt 2016 – Prvá informácia

Dovoľujeme si Vás pozvať na pripravovaný 11. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov InvEnt 2016, ktorá sa bude konať 15.-17.6.2016 v Rožnove pod Radhoštem, Česká republika. Na konferencií odznejú príspevky z oblasti Priemyselného inžinierstva. Účastníci môžu načerpať informácie aj z panelových diskusií z oblasti pokrokového priemyselného inžinierstva.

INVENT 2016 final

InvEnt 2016 – Prvá informácia.pdf >>>

Invent 2014 – Pozvánka

Dovoľujeme si Vás pozvať na pripravovaný 9. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov InvEnt 2014, ktorá sa bude konať 18.-20.6.2013 v penzióne Kriváň. Penzión Kriváň sa nachádza v severo-západnej časti Kysúc, v obci Korňa, na hraničnej trase s Českou republikou. Krásne prostredie Euroregiónu Beskydy osloví určite každého z vás. Zo zaujímavých turistických destinácií v blízkosti penziónu Kriváň možno navštíviť pútnické miesto Živčáková, ropný prameň Korňa a veterný mlyn. Súčasťou prevádzky penziónu je futbalová aréna, Bowling Club a Wellness priestor. Z ostatných ponúkaných športových aktivít možno ďalej spomenúť stolný tenis a bedminton. Na kultúrno-spoločenské podujatia je penzión vybavený novou spoločenskou sálou v hradnom štýle s galériou na poschodí.

▶ Pozvánka
▶ Prihláška
▶ Pokyny pre písanie článku

InvEnt 2013 – Pozvánka

Dovoľujeme si Vás pozvať na pripravovaný 8. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov InvEnt 2013, ktorá sa bude konať 19.-21.6.2013 v Hoteli Lopušná dolina.

Hotel Lopušná dolina sa nachádza v blízkosti podtatranského mesta Svit priamo v rekreačnom stredisku Lopušná dolina. Stredisko je známe predovšetkým krásnou neporušenou prírodou vhodnou na letnú aj zimnú turistiku. Z hotela je možné podnikať pešie túry, vysokohorské túry a cyklotúry do blízkych Vysokých Tatier. Objekt je tiež vhodným východiskom pre návštevu historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, Levoča, Spišský hrad), Pienin, Slovenského raja a celoročne otvorených termálnych kúpalísk AquaCity Poprad, Vrbov a Bešeňová.


Pozvánka >>>